DIJOUS 6 OCTUBRE

Taller 0-3 anys

MARE, BEBÉ I LA DISPONIBILITAT
DELS SEUS COSSOS

´MOTHERMOOD´

Dance Explorer by Cabo

Dance Explorer by Cabo

DISSABTE I DIUMENGE 8-9 OCTUBRE

Espectacle Infantil 4 -11 anys

LA INOCÈNCIA D’UN PÚBLIC DIFERENT

´LA GUARDIANA DE LAS HISTORIAS´

La Casa Amarilla

Coproducció amb el Palau de la Música i Circuito Bucles

18.00 h – 12:00 h  Sala Off

La Casa Amarilla

DIJOUS 13 OCTUBRE

Residència Artística Virtual

INMOVIMENT 2.0 + FUNDACIÓN SGAE

´¿Y AHORA?´ ESTRENA

La Basal, un projecte de Sergio R. Suárez

12.30 h  Rent Space

Entrada lliure

Sergio R. Suárez

Mostra Oberta

TALLER DE CREACIÓ

´SCALES´

Fic EBC Danza

13.30 h EBC Danza

Fic EBC Danza

Experiència Coreográfica

PREJUDICI EN LA CREACIÓ

´TODOS SABEN LO QUE ESTÁ PASANDO´ ESTRENA

Paula Serrano

20.00 h Sala Russafa

Paula Serrano

DIVENDRES 14 OCTUBRE

Experiència Interdisciplinar

Acció-reacció, espai-temps

´VOMBING´ CREACIÓ EX PROFESO

Parets + Club Mutante

19.00 h – 20.00 h La Mutant

Parets + club Mutante

DISSABTE 15 OCTUBRE

Workshop

Pols som i ens convertirem

´AKRAM KHAN DUST´

Maria José Sales

Workshop Maria José Sales

Joves Creadors

A l’uníson

´CORASHE´ ESTRENA

Raquel Castelló & Fernando Cencillo

El goig de ballar

´BUENAVENTURA´

Gerard Collins

Raquel Castelló & Fernando Cencillo

Gerard Collins

Taller Intergeneracional

Renaixement i mort

´NIU – COM CONSTRUIR LA CASA DEL FUTUR´

Hort-Art

12.30 h  Parc Central

Hort-Art

Mostra Workshop

Pols som i ens convertirem

´AKRAM KHAN DUST´

Maria José Sales

Entrada lliure

Mostra Workshop

Experiència Coreogràfica

El pols comú

´U´

Élida Dorta & Javier Arozen

Entrada lliure

Elida Dorta & Javier Arozen

Performance Sonora

Geometría i repetició

´UMBRÁFONO´ ESTRENA

Enrique del Castillo

18.00 h  C/ Puerto Rico 51

Enrique del Castillo

Experiència Coreogràfica + Conversa

Pulsació sanguínia de la creació

´EXTRACTE DE PÈLS DE COLOM´

eLeCeDe

eLeCeDe

Experiència Coreogràfica

Prejudici en la creació

´TODOS SABEN LO QUE ESTÁ PASANDO´

Paula Serrano

20.00 h  Sala Russafa

Paula Serrano

DIUMENGE 16 OCTUBRE

Experiència Coreogràfica

El pols elèctric en comunitat

´SONETO 22´ ESTRENA

La Taronja Escènica

La taronja Escènica

Experiència Coreogràfica + Conversa

Simultaneïtat i connexió

´DISPOSITIVO PARA SECUENCIAS EDITABLES´ ESTRENA

Elton Medang + Julia Zac

Elton Mendang + Julia Zac

Experiència Coreogràfica

Ballar; l’invisible

´INDICO´

Daniel Abreu

Entrada lliure

Daniel Abreu

Experiència Coreogràfica

Prejudici en la creació

´TODOS SABEN LO QUE ESTÁ PASANDO´

Paula Serrano

20.00 h  Sala Russafa

Paula Serrano

DIMARTS 18 OCTUBRE

Taller Experimental

Dansa, astrologia i misticisme

´LA DANZA COMO PUERTA AL TRANCE´

Sybaila Astrodanza

10.00 h  Espai La Granja

Sybaila Astrodanza

DIMECRES 19 OCTUBRE

Classe Magistral

L’expressió a través de la música

´FREESTYLE´

Afri K

11.00 h  Espai La Granja

Afri K

DIJOUS 20 OCTUBRE

Experiència Coreogràfica + Conversa

La paraula, l’acció i l’espai

´PARCE´ ESTRENA

Edu Migro & Sebastian Rowinsky

10.30 h  Facultat de Ciències Socials

Entrada lliure

Edu Migro & Seabastian Rowinsky

Taula Rodona i Col·loqui

´The Beat´

Edu Comelles /Oriol Rosell / Jessica Martin/ Isabela Alfaro

The Beat

Experiència Coreogràfica

L’enyorança i soledat

´MEOHADIM´

Jacob Gomez

Entrada lliure

Jacob Gómez

DIVENDRES 21 OCTUBRE

Classe Magistral

PRÀCTICA DE LA DANSA TECHNO

Michelle Rizzo

15.00 h  Espai La Granja

CLASSE MAGISTRAL

Certamen Circuito Bucles & Carme’n’Dansa

Colectivo Banquet / Cristina Gómez / Federica Fasano/ Jacob Gómez / Juana Varela / La Basal / Mar García & Javi Soler / Sybaila Astrodanza

 Certamen Circuito Bucles Carme’n’Dansa

DISSABTE 22 OCTUBRE

Trobada amb Programadors Nacionals

Festival Circuito Bucles & Misión Inversa

10.30 h  Museu Centre del Carme

Festival Circuito Bucles & Misión inversa

Experiència Coreogràfica

Dansant des de l’arrel

´DU@L´

Juan Carlos Avecilla

13.45 h  Plaça del Carme

Entrada lliure

Juan carlos Avecilla

Experiència Participativa

amb la Dansa Butoh

La dansa de l’ànima

´TRAVELING´ ESTRENA

Elvi Minato

Elvi Minato

Experiència Coreogràfica

La catarsi de la música techno

´HIGHER XTN´

Michelle Rizzo

Entrada lliure

Michelle Rizzo

Concert

Sonoritat i harmonia

Sunugal Family

Entrada lliure

Sunugal Family

DIUMENGE 23 OCTUBRE

PERFORMANCE SONORA

PSICOACÚSTICA I MOVIMENT

´CUERPOS FLOTANTES´ ESTRENA

Jordi Wheeler

12.00 h  Museu Centre del Carme

Entrada lliure

Jordi Wheeler

Dansa Performance

ABRAÇADA, TENDRESA I DESIG

´DE HUESO Y PIEL´ ESTRENA

Cristina Gómez

13.00 h  Museu Centre del Carme

Entrada lliure

CRISTINA GÓMEZ

Experiència Coreogràfica

La llibertat d’elecció

´ALIVE´

LaSala

17.30 h  Museu Centre del Carme

Entrada lliure

Lasala

Experiència Coreogràfica

Renàixer i ressorgir

´A MI MANERA 3.0´ CREACIÓ EX PROFESO

Estela Alonso

18.00 h  Museu Centre del Carme

Entrada lliure

Estela Alonso

EXPERIÈNCIA PERFORMÀTICA

´FLAMA BEAT´ CREACIÓ EX PROFESO

Grup de Danses Sant Vicent Ferrer & Lucía Gea

18.30 h  Museu Centre del Carme

Entrada lliure

Grup de Danses Sant Vicent Ferrer & Lucía Gea

CIRCUITO BUCLES © 2020

C/Matías Perelló 25-34 /46005 Valencia

Dirección / Isabela Alfaro 608040223  info@circuito-bucles.com

Gabinete de Prensa /  Adenty Comunicación Antonio Rodriguez arodriguez@adenty.com

NEWSLETTER